W Wiśle został znaleziony pocisk moździerzowy z czasów II Wojny Światowej! Policja zamknęła Bulwary Wiślane

Pracownik barki wyłowił z rzeki pocisk moździerzowy z czasów drugiej wojny światowej. Zawiadomiono saperów, a okolica została zamknięta 

Fot. Warszawa w Pigułce

Jak informuje tvnwarszawa.pl, w dniu dzisiejszym, w godzinach popołudniowych w Wiśle został znaleziony niewybuch. Robert Szumiata, oficer prasowy Komendy Rejonowej Policji Warszawa I wyjaśnił dla portalu, że pracownik pływającej po rzece barki przy pomocy magnesu chciał wyłowić metalowy fragment łodzi, jednak zamiast tego z wody wyłonił się pocisk moździerzowy z czasów drugiej wojny światowej.

Na miejsce incydentu wezwano grupę saperów, a Bulwary Wiślane zostały częściowo zamknięte. Reporter portalu, Artur Węgrzynowicz poinformował, że jest to odcinek około 200 metrów, pół kilometra za mostem Śląsko-Dąbrowskim w kierunku mostu Gdańskiego. Oficer dodał, że mogą one zostać niedostępne nawet do jutra.

Źródło: tvnwarszwa.pl

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl