Utrudnienia po śmiertelnym wypadku w Warszawie. Policja na miejscu

Policja działa na miejscu śmiertelnego wypadku, który wydarzył się krótko po 6:00 rano na Alejach Jerozolimskich w stronę Centrum. Honda zderzyła się z autobusem linii 517 poruszającym się w kierunku śródmieścia.

Fot. Policja

Jak podaje Komenda Stołeczna Policji w rozmowie z  Warszawą w Pigułce, kierujący hondą, który jechał z Pruszkowa w stronę Centrum, uderzył w autobus linii 517 czekający na przystanku. W wyniku tego zdarzenia trzy osoby odniosły obrażenia. Kierujący samochodem został przetransportowany do szpitala, gdzie niestety zmarł z powodu odniesionych obrażeń.

Dwóch pasażerów autobusu również zostało rannych i przewieziono ich do szpitala.

Na miejscu wypadku ruch jest utrudniony. Dwie z trzech jezdni w stronę Centrum są aktualnie nieprzejezdne.

Uwaga! Na miejscu wciąż pracują policjanci, a utrudnienia mogą potrwać nawet do trzech godzin. W miarę możliwości wybierajcie trasy alternatywne.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl