Tegoroczny „Nightskating Warszawa” dobiega końca. W ten weekend finał sezonu
Na najbliższą sobotę, 30 września, zaplanowano ostatni przejazd rolkarzy. Na zakończenie sezonu uczestnicy po raz ostatni przejadą ulicami stolicy

Fot. Warszawa w Pigułce
Najbliższa sobota będzie ostatnią szansą dla osób chcących uwziąć udział w tegorocznej odsłonie Nightskating Warszawa. Uczestnicy zbiorą się w sobotę, 30 września, pod Pomnikiem Kopernika na Krakowskim Przedmieściu o godzinie 19:30. Stamtąd też wystartują oni w następującą trasę:
Krakowskie Przedmieście, Tokarzewskiego Karaszewicza, Królewska, Marszałkowska, pl. Bankowy, Andersa, Muranowska, Bonifraterska, Między parkowa, Słomińskiego, most Gdański, rondo Starzyńskiego, Szwedzka, al. „Solidarności”, Targowa, Kijowska, Zabraniecka, Kijowska, Targowa, Sokola, Zamoyskiego, Jagiellońska, al. „Solidarności”, pl. Bankowy, Marszałkowska, Królewska, Tokarzewskiego Karaszewicza, Krakowskie Przedmieście.
Organizatorzy na Facebooku informują, że ostatnia trasa oznaczona jest jako poziom 1, czyli odpowiednia dla osób początkujących, a poza jednym zjazdem, trasa jest prosta.

Psycholog, dziennikarka i ekspertka ds. społecznych. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS oraz malarstwa i scenografii w Wyższej Szkole Artystycznej (WSA). W redakcji łączy wiedzę o mechanizmach ludzkiej psychiki z artystyczną wrażliwością na otoczenie. Specjalizuje się w tematach dotyczących psychologii, problemów mieszkańców oraz warszawskiej kultury. W swoich tekstach analizuje zjawiska społeczne, tłumacząc, jak zmiany w mieście wpływają na dobrostan i codzienne życie Polaków.