Śmiertelne potrącenie pieszej na Grochowskiej. Policja prowadzi czynności [UTRUDNIENIA]

O godzinie 18:30 u zbiegu ulic Grochowskiej,  Międzyborskiej i Grenadierów samochód marki Peugeot potrącił kobietę na przejściu. Niestety pomimo reanimacji kobieta zmarła.

Fot. Warszawa w Pigułce

„Na miejscu są trzy jednostki typu transporter, jeden radiowóz i dwa ambulansy.” – relacjonuje nasz reporter – „Ulica Grochowska w kierunku ronda Wiatraczna jest nieprzejezdna”.

„O 18:30 samochód marki Peugeot potrącił kobietę na przejściu. Na miejscu policjanci wykonują czynności. Kierowca został zbadany alkomatem. Jest trzeźwy.” informuje Piotr Świstak z Biura Prasowego Komendy Stołecznej Policji w rozmowie z Warszawą w Pigułce

Z relacji świadków wynika, że kobieta przebiegała na czerwonym świetle.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl