Adamowicz ma majątek wart 5 milionów złotych

Magdalena Adamowicz złożyła oświadczenie majątkowe, w którym znajduje się 6 mieszkań a cały majątek jest wart 5 mln zł. Magdalena Adamowicz ma sześć mieszkań, przy czym dwa są złączone w jedno. Ich wartość wynosi 499 i 410 tys. zł i pochodzą ze spadku. Wartość pozostałych mieszkań to 1,8 mln zł. Adamowicz ma również trzy działki niezabudowane o łącznej wartości 375 tys. zł i samochodu o wartości 67 tys. zł. Posiada również biżuterię, zegarki i dzieła sztuki warte 30 tys. zł.

Fot. Wikipedia

Magdalena Adamowicz posiada również ponad 176 tys. zł, ponad 7 tys. franków szwajcarskich, prawie 6 tys. dolarów i 1 tys. euro.

Fundusze inwestycyjne i oszczędności na kontach emerytalnych wynoszą 234 tys. zł. Europosłanka dostała też spadek po mężu, na który składają się pakiet akcji spółek notowanych na warszawskiej giełdzie. Ich obecna wartość to 2,37 mln zł.

Adamowicz ma do spłaty kredyt we frankach szwajcarskich jej suma wynosi 918 tysięcy złotych.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.