Adwokat Beaty Kozidrak o wymiarze kary. Opublikował oficjalny komunikat

Adwokat Beaty Kozidrak zabrał głos w sprawie zatrzymania kobiety, która jechała warszawskimi drogami pod wpływem alkoholu. Właśnie wydał oficjalny komunikat. Podkreślił, że piosenkarka nie uchyla się od odpowiedzialności.

Fot. Serecki, CC BY-SA 4.0 / Wikipedia

Dwa tygodnie temu Beata Kozidrak została zatrzymana na jednej z warszawskich ulic. Miała w wydychanym powietrzu dwa promile alkoholu. Podczas przesłuchania odmówiła składania wyjaśnień. Usłyszała zarzut prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu. Sprawą ma się teraz zająć prokuratura.

Wokalistka przyznała się do winy, wydała także oficjalny komunikat, w którym pisała jak żałuje swojego zachowania. 61-latka straciła prawo jazdy. Teraz głos w sprawie zabrał adwokat wokalistki. Odniósł się między innymi do kwestii kary. Zaznaczył, że wyklucza zastosowanie kary pozbawienia wolności, ponieważ w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Wciąż jednak Beata Kozidrak czeka na decyzję prokuratury.

Przyznał także, że Beata Kozidrak nie uchyla się od odpowiedzialności, dlatego między innymi wyraża zgodę na publikację swojego wizerunku i swojego nazwiska.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c