Agata Duda zachęca Polaków do sadzenia lasów

Agata Duda rzadko zabiera głos w mediach. Tym razem przygotowała specjalną przemowę, w której zachęciła do wzięcia udziału w akcji #SadziMY. 

Fot. Piotr Molecki/East News

Wystąpienie Agaty Dudy transmitowało TVP Info. Para prezydencka zainaugurowała akcję na terenie leśnictwa Zdroje w Nadleśnictwie Lipusz, która ruszyła 18 września. W siedzibach 430 nadleśnictw i 14 dyrekcji Lasów Państwowych były rozdawane sadzonki, które Polacy mogli sami posadzić na wybranym przez siebie terenie.

Agata Kornhauser-Duda przygotowała specjalne przemówienie, zachęcając do dbania o lasy.

„Las to nasze wspólne dobro, niezbędny czynnik równowagi ekologicznej, czystsze powietrze. Las jest miejscem, gdzie możemy uciec od miejskiego zgiełku, o czym wielu z nas przekonało się w czasie pandemii”

-powiedziała podczas oficjalnego spotkania.

Internauci od razu po tych słowach zauważyli pewne niezgodności, które szybko przelali do internetu. Chodzi o początkowe postanowienia rządu, że podczas pandemii zabroniono wchodzenia do lasów.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c