Agresywny podrostek zaatakował i pobił dorosłego mężczyznę. Ma 15 lat!

Policjanci z Woli zatrzymali 15-latka w związku z podejrzeniem pobicia mężczyzny. Z ustaleń wynika, że pokrzywdzony zareagował na zachowanie nastolatka, który wulgarnie zachowywał się na ulicy. Nieletni rzucił się na niego i uderzał go pięściami po głowie i ciele. 15-latek był agresywny również wobec policjantów. Po zgromadzeniu materiału dowodowego nieletniemu zostały określone cztery czyny karalne. Decyzją sądu rodzinnego trafił on do schroniska dla nieletnich na trzy miesiące.

Fot. Pixabay

Całe zdarzenie wydarzyło się kilka dni temu około 19.00. Z ustaleń wynika, że przechodzień został zaatakowany przez nieletniego, kiedy ten zwrócił mu uwagę na niewłaściwe zachowanie na ulicy. Nastolatek był wulgarny, używał słów powszechnie uznanych za obelżywe. Po zwróceniu uwagi, nieletni zaatakował pokrzywdzonego, bił go pięściami po twarzy i ciele. Na pomoc pokrzywdzonemu przyszedł mężczyzna, który przejeżdżał obok samochodem i pomógł mu ująć 15-latka. O całej sytuacji został powiadomiony patrol Policji.

Na miejscu nieletni został zatrzymany. Nastolatek przez cały czas był agresywny, wyzywał funkcjonariuszy, jednego z nich szturchał, kopał i popychał. 15-latek został przewieziony do policyjnej izby dziecka. Policjanci z wydziału profilaktyki i nieletnich zgromadzili materiał dowodowy, w tym przesłuchali świadków zdarzenia. Materiały sprawy zostały przekazane do sądu rodzinnego i nieletnich. Decyzją sądu nieletni został umieszczony w schronisku dla nieletnich na okres trzech miesięcy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c