Aktor Leonardo DiCaprio przekazał 3 miliony dolarów na walkę z pożarami w Australii

Znany aktor Leonardo DiCaprio przekazał 3 miliony dolarów na ratowanie Australii, w której panują ogromne pożary. Jest to już kolejna znana osoba, która przekazuje bardzo dużą sumę pieniędzy na walkę z pożarami w Australii. 

Fot. Wikipedia

„Australia Wildlife Fund” to międzynarodowa odpowiedź na katastrofalne pożary lasów szalejące w całym kraju. Na konto fundacji zbierane są pieniądze, które w ​​100% darowizn zostanie przeznaczone na wsparcie lokalnych działań przeciwpożarowych, wspieranie ludzi dotkniętych pożarami  i ratowanie zwierząt, a także wdrażanie długoterminowych rozwiązań w zakresie „przywracania i ponownego zalesiania unikalnych ekosystemów zniszczonych przez pożary”.

Pieniądze na pomoc tamtejszym zwierzętom zbiera nasza redakcja wraz ze strażakami z OSP  w Porębie Spytkowskiej.

Pieniądze, które zbieramy zostaną przekazane na wyposażenie i sprzęt medyczny służący do ratowania ludzkiego życia ale w tym przypadku również zwierząt ginących w pożarach. Liczymy na pomoc Ambasady Australii i Konsulatu RP w Australii w przekazaniu środków i niezbędnej pomocy. W ostateczności, jeśli będzie to konieczne jesteśmy gotowi by samodzielnie odbyć podróż w celu przekazania zebranej pomocy w formie finansowej bądź zakupie niezbędnego sprzętu.

Jeśli nie uda się zebrać zamierzonej kwoty, środki przelejemy na konto wiarygodnych fundacji które znajdziecie na:
– WIRES (wires.org.au)
– PORT MACQUARIE KOALA HOSPITAL (zbiórka jest prowadzona na gofundme.com)
– savethekoala.com
– WWF

Mimo tego, że jesteśmy daleko, możemy zrobić choć tyle. Każdy grosz się liczy!

Według doniesień mediów, pożary w Australii zabiły już ponad miliard zwierząt.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c