Aktor nietrzeźwy podczas spotkania autorskiego. Mówił o Jarosławie Kaczyńskim

Do kontrowersyjnego spotkania doszło kilka dni temu. W Świdnicy gościł Adam Ferency, który okazał się być pod wpływem alkoholu. Plątał się w wypowiedziach, mieszkańcy wychodzili z sali. Przyznał, że bardzo żałuje swojego zachowania.

W środę Adam Ferency gościł w Świdnickim Ośrodku Kultury. Mężczyzna znany jest z wielu wybitnych ról, jak chociażby w „Ogniem i mieczem”, „Jasminium” czy „Zimnej wojnie”.  Wiele osób kojarzy go z rolą Konrada w serialu „Niania”. Aktywnie też gra w teatrze. I właśnie z tego powodu zorganizowane zostało wydarzenie.

Spotkanie autorskie cieszyło się dużym zainteresowaniem, jednak po kilkunastu minutach mieszkańcy zaczęli opuszczać salę. Wszystko przez fakt, że aktor okazał się być nietrzeźwy. Lokalne media opisują, że artysta plątał się w wypowiedziach i z trudem składał zdania. Zaczął też przekomarzać się z publicznością na tematy polityczne. Kiedy zapytano go, co powinien dawać teatr, odpowiedział „A bo ja wiem”, a następnie jego odpowiedź dotyczyła Jarosława Kaczyńskiego.

„Mnie się zdaje, żeby naprawdę nie głosować na Kaczyńskiego. Nie głosujcie na Kaczyńskiego, błagam”

-miał powiedzieć. Po 30 minutach spotkanie zakończono, a aktora odprowadzono do hotelu. Wczoraj w rozmowie z Onetem Adam Ferency przyznał się, że był wtedy pod wpływem alkoholu. Zaznaczył jednak, że ogromnie żałuje swojego zachowania.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c