Aktor ostro do Jarosława Kaczyńskiego: „Wyzywam cię na pojedynek”

Od czwartku w całej Polsce obywatele walczą z decyzją TK, który zakazał aborcji. Wśród nich jest aktor Łukasz Simlat, który odniósł się do sprawy w mediach społecznościowych, kierując swój list bezpośrednio do Jarosława Kaczyńskiego. 

Fot. Wikipedia/ By Rafał Komorowski – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=86541490

W całej Polsce są organizowane protesty spowodowane decyzją Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. W akcje angażują się również ludzie kultury. Głos zabrał już między innymi Jakub Żulczyk, Krzysztof Skiba, Barbara Kurdej- Szatan czy Joanna Koroniewska. Wczoraj ostro w tej sprawie wypowiedział się również aktor, Łukasz Simlat.

„Koniec. Wojna.  Wyzywam cię na pojedynek psychopato i dewiancie religijny z Żoliborza i każdego twojego psa bez kręgosłupa. Pojedynek na świadomość, wyedukowanie, zrozumienie i empatię. Chowasz się starcze za kordonami policji?W 81ym roku też byłeś dokładnie tak samo odważny? Mam dosyć ciebie i twoich kumpli chamów przebranych w garnitury udających elokwentne i wykształcone persony.”
-zaczął wyraźnie zdenerwowany aktor. W kolejnych słowach opisywał absurdalne sytuacje jakie mają miejsce ostatnimi czasy w Polsce, jak brak miejsc w szpitalach, niekompetentne osoby zatrudniane na stanowiskach rządowych czy problemy z świadczeniami.  Odniósł się również do sprawy LGBT, kiedy to politycy PiS nazywali osoby homoseksualne „nieludźmi”. Na koniec dodał dosadnie:
„Mam dosyć żeby o mojej przyszłości decydował dziad, który sam nie może się zdecydować jakiej jest orientacji, nienawidzi kobiet i wszystkich będzie karał za swoją frustrację. MAM KUR** DOSYĆ!
P.s. Na duże litery nie zasłużyłeś.”

Dziś kolejny dzień strajków. O godzinie 16:00 w całej Polsce ma zostać zablokowany ruch na drogach.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c