Aktor znany z filmów Patryka Vegi z zarzutami. Miał wyłudzać pieniądze

Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie znanego z filmów Patryka Vegi oraz z serialu „M jak miłość” aktora. Przedstawiono mu zarzut związany z posługiwaniem się fałszywą fakturą. Mężczyzna złożył już wyjaśnienia. 

Fot. Warszawa w Pigułce

Tomasz O. to aktor, który znany jest między innymi z roli Andrzejka w serialu „M jak miłość” i nieco innego rodzaju ról w filmach Patryka Vegi. Jak poinformowało Radio ZET, mężczyzna usłyszał właśnie zarzuty dotyczące wyłudzania pieniędzy. W rozmowie z radiem potwierdził tę informację rzecznik Prokuratury Regionalnej w Warszawie, Marcin Saduś.

Jak wynika z doniesień, aktor miał uczestniczyć w sprawie wyłudzenia łącznej kwoty kilkunastu milionów złotych, sam miał posługiwać się fałszywymi fakturami. Jest to ciąg dalszy głośnej sprawy dotyczącej oszustw finansowych agencji eventowej, w którą zamieszany jest również muzyk, Jan B.

Tomasz O. został już przesłuchany. Aktor złożył wyjaśnienia, lecz nie przyznał się do stawianych mu zarzutów. Za czyn, którego miał dokonać grozić mu może nawet 8 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c