Aktor znany z roli Mariana Paździocha ma poważne problemy ze zdrowiem

87-letni Ryszard Kotys od dwóch lat ma problemy zdrowotne. Najpierw przeszedł poważne zapalenie płuc, a ostatnio sam mówił o problemach z pamięcią. Latem zostanie wyemitowany nowy sezon „Świata Według Kiepskich”, który może być ostatnim z udziałem aktora.

Fot. Ja Fryta from Strzegom – Ryszard Kotys & Andrzej Beja-Zaborski. Uploaded by Dudek1337, CC BY-SA 2.0.

Na początku maja żona Ryszarda Kotysa wyznała Wirtualnej Polsce, że zatrudniła pomoc domową, bo aktor nie radzi sobie z codziennymi obowiązkami.

Teraz Pudelek poinformował, że z powodu dalszych problemów zdrowotnych Ryszard Kotys najprawdopodobniej zrezygnuje z aktorstwa po obecnym sezonie serialu „Świat Według Kiepskich”.

Ryszard Kotys znany jest z roli serialowego Mariana Paździocha, jednak jego kariera aktorska jest dużo bardziej obszerna i imponująca.

Grał w ponad 40 serialach i 150 filmach. Wcielał się też w role teatralne na deskach ponad 11 teatrów. Za swoją pracę został odznaczony wieloma nagrodami m.in. Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.