Aktorka była zakażona koronawirusem. Teraz pierwszy raz zabrała głos. Opowiedziała jak wyglądała choroba

Ewa Kasprzyk wyznała, że była zakażona wirusem SARS-CoV-2. Powiedziała jak przechodziła chorobę i czemu nie zdecydowała się zabrać głosu wcześniej. Nawiązała też do słów Edyty Górniak. 

By Ja Fryta from Strzegom – Ewa Kasprzyk 2Uploaded by Dudek1337, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=27055695

Ewa Kasprzyk to popularna aktorka zarówno filmowa, jak i serialowa. Występowała w takich produkcjach jak „Kogel Mogel”, „Komedia Małżeńska”, „Kariera Nikosia Dyzmy” czy „May Day”. W tej chwili gra w kilku serialach, m.in. „Przyjaciółki” czy „M jak miłość”.

Kilka dni temu przekazała w mediach społecznościowych, że przeszła zakażenie koronawirusem. Zdecydowała się na ten ruch dopiero kiedy w pełni wróciła do sił, aby nikogo nie niepokoić. Wolała zrobić to kiedy wyzdrowieje i przekazać pozytywną informację. W rozmowie z „Plotkiem” powiedziała, że minął już miesiąc odkąd jest zdrowa, a wirus zaatakował ją stosunkowo łagodnie. Głównie była osłabiona, nie odczuwała bólu w płucach czy gorączki. Kwarantanna aktorki trwała ponad miesiąc, ale przyznała, ze w tym czasie czuła się bardzo rozpuszczona przez bliskie jej osoby.

Aktorka nawiązała również do słów Edyty Górniak dotyczących pandemii koronawirusa.

„Słyszałam o pani Górniak. Rozumiem, że można mieć odlot, bo czasy są ciężkie, ale nie rozumiem, jak można obrażać śmiertelnie chorych ludzi. Tego trzeba po prostu doświadczyć. Ja też byłam trochę sceptyczna, bo podczas pierwszego lockdownu nikt z mojego otoczenia nie był chory, pojawiały się myśli: gdzie jest ten koronawirus? Dzisiaj każdy jest lekarzem, zaleca swoje kuracje. Ja, będąc już po chorobie, zalecam: jeśli objawy są łagodne, to nie panikować, odpoczywać, spać, przeczekać.”

-powiedziała w rozmowie z portalem Ewa Kasprzyk.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c