Al. Jerozolimskie: zajechał mu drogę, wysiadł i go pobił. Policja szuka świadków

Policjanci z komendy na Ochocie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa Ochota prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia ciała w dniu 19 sierpnia 2019 roku na terenie dzielnicy. Każdy, kto widział to zdarzenie proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy na warszawskiej Ochocie.

Fot. Shutterstock

Zdarzenie miało miejsce w dniu 19 sierpnia 2019 roku w godzinach 16:35 – 16:45 na wysokości Centrum Handlowego „REDUTA” przy Al. Jerozolimskich w Warszawie.

Nieznany dotąd mężczyzna wjechał swoim pojazdem przed samochód pokrzywdzonego. Następnie zatrzymał pojazd, wysiadł, podszedł do Citroena gdzie znajdował się pokrzywdzony po czym uderzył go i odszedł. Następnie wsiadł do swojego samochodu i odjechał w stronę Pruszkowa.

Sprawcą był mężczyzna w wieku około 30-33 lat, wzrost około 182-184 cm, muskularna budowa ciała, włosy krótkie ciemny blond. W chwili zdarzenia ubrany był w krótką koszulkę koloru jasnego, krótkie spodenki jasno niebieskie prawdopodobnie jeans.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia, mają jakiekolwiek informacje na jego temat lub posiadają nagrania z kamer samochodowych z pojazdów przejeżdżających w dniu 19 sierpnia 2019 roku w godzinach 16:35 – 16:45 Alejami Jerozolimskimi na wysokości CH Reduta w kierunku Pruszkowa prosimy o kontakt z policjantami pod numerem telefonu (22) 603 93 50 lub (22) 603 93 51.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.