Ale wstyd. Z warszawianek śmieje się Kraków. Straż miejska nawet dała im ksywkę!

„Warszawskie nimfy 🛶👯‍♀️ Takiego przebiegu wydarzeń nikt się nie spodziewał. Strażnicy jechali w stronę bulwarów z nastawieniem, że trzeba będzie życie ratować, a tam … rusałki” – pisze Straż Miejska Miasta Krakowa.

Fot. Straż Miejska Miasta Krakowa

 

„Około 4.40 rano dwie młode dziewczyny, z rozwianymi długimi włosami wskoczyły do Wisły. Mimo, że dopiero świtało, ich „kąpiel” dostrzegł nasz operator monitoringu. Gdy dojechaliśmy na miejsce, dziewczyny zdążyły w tym czasie wdrapać się na pobliską barkę, skąd rozpoczęły z nami lądowo-wodną wymianę zdań.
Okazało się, że są z Warszawy, i przed Wzgórzem Wawelskim poczuły się jak rusałki. Spacerowały bulwarami bez obuwia – co było wyrazem ich artystycznego usposobienia, gdy nagle zapragnęły ochłody 🙂
Początkowo nie chciały do nas zejść, ale w miarę upływu czasu nabrały zaufania i opuściły bezpiecznie barkę. Ponieważ nie potrzebowały pomocy, rozstaliśmy się polubownie, życząc sobie wzajemnie: Miłego dnia!” – pisze krakowska Straż Miejska.

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c