Alert RCB: „Uwaga! Niebezpieczny przestępca”. Mężczyzna podejrzany o morderstwo 3 osób na wolności

Częstochowscy policjanci na podstawie polecenia wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Myszkowie poszukują mężczyzny podejrzanego o zabójstwo trzech osób. Wydano alert RCB. Mężczyzna może przebywać gdziekolwiek na terenie Polski.

Poszukiwany to 52-letni Jacek Jaworek, mieszkaniec Częstochowy. Wszystkie osoby, które znają aktualne miejsce pobytu poszukiwanego mężczyzny, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, lub które mogą mieć istotne dla śledztwa informacje, proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod nr telefonu 47 858 12 55 lub nr alarmowym 112.

Do tragedii doszło w miejscowości Borowce (woj. śląskie) 52-letni podejrzany Jacek Jaworek miał zabić tej nocy trzy osoby! Są to 44-letni rodzice oraz ich 17-letni syn. Policjanci wezwani zostali do awantury domowej. Z informacji z mediów wynika, że osoby miały rany postrzałowe. Trwa obława.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c