Allegro przejmuje firmę kurierską. Przesyłki dotrą nawet tego samego dnia!

Allegro przejmuje firmę kurierską X-press Couriers. Dzięki temu przesyłki będą mogły dotrzeć do klientów jeszcze nawet tego samego dnia. Takie rozwiązanie wprowadził już jakiś czas temu za granicą Amazon.

Fot. Shutterstock

Dobra informacja dla osób zniecierpliwionych czekaniem na przesyłki. Kolejna firma idzie śladami zagranicznego Amazona. Właśnie Allegro przejęło X-press Couriers. Dzięki temu będzie możliwość zamawiania paczek z dostawą jeszcze tego samego dnia.

„Nasi klienci coraz chętniej korzystają z tej usługi jako alternatywy dla zakupów offline. Zauważyliśmy również, że dodanie jej do ofert przekłada się na dodatkową sprzedaż dla naszych sprzedawców”

-tłumaczy w komunikacie Grzegorz Czapski, Business Development Officer w Allegro. Informacja zrobiła bardzo duże wrażenie na giełdzie, gdzie kurs w kulminacyjnym momencie przekraczał 8,5 procent.

Podobną opcję ogłosił kilka dni temu InPost, który w Warszawie i w Łodzi dostarczy produkty jeszcze tego samego dnia, kiedy zostanie zlecone zamówienie. Firma jednak zastrzega, że chodzi o paczki, które będą wysyłane z tego samego miasta i nadane zostaną przed godziną 16:30.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c