Ambasador Danii jedzie na spotkanie z Joe Bidenem tramwajem warszawskim!

„W drodze na adres @POTUS na #ZamekKrolewski. Jadę tramwajem. To jest w duchu pana Bidena, który zawsze był zwolennikiem transportu publicznego.” – napisał ambasador Danii na Twitterze. 


„I to jest łatwe i szybkie. Transport publiczny @warszawa jest dobry i tani 🚃🚋🚃🇵🇱👍” – pisze Ole Toft.

 

 

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl