Amfetaminę, tabletki ecstasy oraz marihuanę trzymali w samochodzie

Policjanci z Woli zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Kierujący audi i pasażer posiadali ukrytą w torbach amfetaminę, tabletki ecstasy oraz marihuanę. Podejrzani usłyszeli zarzuty karne. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. Policja

Funkcjonariusze z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Woli skontrolowali pojazd, którym kierował 30-letni mężczyzna. Obok siedział 28-letni pasażer. Podczas interwencji okazało się, że mężczyźni posiadali przy sobie oraz w pojeździe narkotyki. Policjanci zabezpieczyli również od kierowcy pieniądze w kwocie

ponad 5 tysięcy złotych na poczet przyszłych kar i grzywien.

Zostali oni zatrzymani i osadzeni w policyjnej celi. Dalsze czynności z zatrzymanymi wykonywali policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. Okazało się, że zabezpieczone substancje to niemalże 100 gramów amfetaminy, kilka sztuk tabletek ecstasy oraz kilka porcji marihuany. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzani usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających i psychotropowych. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.