Andrzej Bargiel zakażony koronawirusem! Znany alpinista mówi jak się czuje

Nie bagatelizujmy COVID-19, bo ogniska mogą się szybko rozprzestrzeniać – mówi Andrzej Bargiel, która zakażony jest koronawirusem. Opowiedział o tym, jak się czuje.

Fot. Ralf Lotys (Sicherlich), CC BY 4.0.

Andrzej Bargiel to niezwykły alpinista, który, jako pierwszy w historii człowiek wszedł na K2 i zjechał ze szczytu na nartach.

Sportowefakty WP poinformowały, że sportowiec czuje się dobrze. Odebrał telefon podczas sadzenia drzewek w ogrodzie. Jedynym objawem jest brak węchu. Sportowiec radzi też, by przestrzegać zaleceń.

Trzeba zachowywać po prostu środki ostrożności: przestrzegać dystansu społecznego, mimo łagodzenia zakazów. Apeluję, żebyśmy chodzili w maseczkach, często myli ręce i rezygnowali z towarzyskich spotkań, jeśli nie są konieczne. Ostatni czas spędzałem spokojnie i tak naprawdę przez przypadek zakaziłem się koronawirusem. Miałem po prostu kontakt z osobą, która po kilku dniach dowiedziała się, że jest nosicielem koronawirusa – wyjaśnia Andrzej Bargiel.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c