Areszt dla podejrzanego o zabójstwo 78-latki

Fot. KSP

Fot. KSP

W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze komisariatu w Markach zostali powiadomieni przez jedną z mieszkanek, że nie ma ona kontaktu ze swoją teściową. Wspólnie z policjantami kobieta udała się do miejsca jej zamieszkania. Tam, po wyważeniu drzwi, na podłodze w przedpokoju znaleźli leżącą starszą kobietę z obrażeniami głowy. Policjanci natychmiast wezwali do pokrzywdzonej karetkę pogotowia.

Przybyły na miejsce zdarzenia zespół ratunkowy stwierdził jednak zgon kobiety. Policjanci przystąpili do ustalenia przyczyn zgonu 78-latki. Kilka dni intensywnej pracy, przesłuchania świadków i zbierania dowodów, pozwoliły kryminalnym na zatrzymanie osoby podejrzewanej o dokonanie tego czynu. 43-letni Ireneusz K. trafił do policyjnej celi. Jak ustalili policjanci i prowadzący śledztwo prokurator, mężczyzna mógł dokonać zabójstwa 78-latki na tle rabunkowym.

Mężczyźnie przedstawiono zarzut zabójstwa, za co grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Sąd rejonowy w Wołominie już zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.