Atak na „Patelni”. Policja zatrzymała ostatniego podejrzanego

Zatrzymano trzeciego z mężczyzn podejrzanego o napaść na przedstawicieli organizacji Food Not Bombs na warszawskiej patelni.

Fot. Facebook / Food Not Bombs

„Policjanci z Komendy Rejonowej Warszawa I zatrzymali trzeciego z mężczyzn, podejrzanych o zaatakowanie aktywistów z grupy Food Not Bombs, podczas rozdawania jedzenia bezdomnym. Dzisiaj dalsze działania śledczych” – poinformowała stołeczna policja na Twitterze.

Trzeci z podejrzanych to 21-latek, który został zatrzymany na warszawskim Ursynowie. Poza nim w sprawie podejrzani są jeszcze 16-latek oraz 22-letni mężczyzna, który usłyszał już siedem zarzutów.

Do zdarzenia doszło 22 grudnia. Na warszawskiej „patelni” nieopodal wejść do metra centrum, grupa mężczyzn miała zaatakować wolontariuszy Food Not Bombs. To międzynarodowa organizacja rozdające ciepłe posiłki potrzebującym. Przedstawiciele mówią, że za atakiem stoją neonaziści.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.