Atak nożownika na Mineralnej. Pokrzywdzony trafił do szpitala

Policjanci z Komisariatu Policji Warszawa Włochy zatrzymali mężczyznę, który zaatakował nożem 29-letniego obywatela Ukrainy. Decyzją sądu mężczyzna został aresztowany na okres trzech miesięcy.

Fot. Shutterstock

Do zdarzenia doszło kilka dni temu na ulicy Mineralnej w Warszawie. 27-letni mężczyzna obywatel Gruzji, zaatakował nożem 29-letniego obywatela Ukrainy. Pokrzywdzony trafił do szpitala. Policjanci z Komisariatu Policji Warszawa Włochy w wyniku podjętych czynności, ustalili a następnie zatrzymali napastnika na terenie jednego z hosteli w Raszynie. Śledczy na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mężczyźnie zarzut usiłowania spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu i uszkodzenia ciała, za co grozić może kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3. Wobec mężczyzny sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c