Audi wjechało w barierki na zjeździe z trasy S8 na Modlińską

Na zjeździe z trasy S8 na ulicę Modlińską kierujący Audi stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w barierki energochłonne. Jeden pas w kierunku Legionowa był zablokowany.

Na miejscu była policja i karetka pogotowia. Ratownicy przebadali poszkodowanych, ale na szczęście nikt nie wymagał hospitalizacji.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl