Auto owinęło się wokół latarni. Nie żyje 22-latek

W dniu 14.12.2019 o godzinie 2:25 nasza jednostka została zadysponowana do wypadku drogowego w Łochowie na ulicy 1 Maja. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono że samochód osobowy wypadł z drogi i prawym bokiem uderzył w przydrożny słup energetyczny.” – pisze okoliczne OSP Łochów

Fot. OSP Łochów Al. Węgrowska

Pojazdem poruszała się jedna osoba która znajdowała się wewnątrz wraku bez czynności życiowych. Działania zastępu polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia wykonaniu dostępu do osoby uwięzionej przy użyciu narzędzi hydraulicznych. Następnie ewakuowano poszkodowanego z pojazdu i przekazaniu go pod opiekę Ratownikom Medycznym. Po przebadaniu stwierdzono zgon u poszkodowanego. Droga powiatowa była nie przejezdna przez kilka godzin do czasu zakończenia czynności dochodzeniowych prowadzonych prze Policję. W działaniach uczestniczyli: OSP Łochów GCBARt 5/32, JRG Węgrów SRt, Zespół Ratownictwa Medycznego z Łochowa, Policja z KP Łochów, Prokurator, Pogotowie Energetyczne.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.