Awantura na Żoliborzu! Rzucił się na niego bijąc i grożąc. W odpowiedzi dostał garnkiem po głowie

Do dwóch lat pozbawienia wolności grozi 20-letniemu obywatelowi Ukrainy, który groził pozbawieniem życia oraz zaatakował pięściami swojego współlokatora.

Fot. Pixabay

Z dyżurnym żoliborskiego komisariatu skontaktował się 35-letni obywatel Ukrainy, który zgłosił awanturę ze współlokatorem. Na miejsce przyjechali mundurowi, którzy ustalili przebieg zdarzenia.

Zgłaszający powiedział policjantom, że poprzedniej nocy jego 20-letni krajan przez całą noc spożywał alkohol. Współlokator miał zachowywać się głośno, przez co pokrzywdzony nawet nie zmrużył oka. Prośby o nie zakłócanie spoczynku nocnego nie przyniosły rezultatu, więc rano 35-latek o nieznośnym zachowaniu lokatora poinformował głównego najemcę mieszkania. 20-latek postanowił „zemścić” się za tę skargę i rzucił się na krajana z pięściami, bijąc po głowie i placach oraz grożąc pozbawieniem życia. Pokrzywdzonemu udało się obronić, używając do tego garnka. Napastnik uciekł z mieszkania.

Policjanci zatrzymali agresywnego mężczyznę, który jak się okazało miał ponad 0,7 promila alkoholu w organizmie. 20-latek jak tylko wytrzeźwiał, usłyszał zarzuty naruszenia czynności narządów ciała trwającego nie dłużej niż 7 dni oraz kierowania gróźb karalnych. Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c