Awantura podczas spaceru z psami. 28-latek uderzył i groził starszemu mężczyźnie

Kara do dwóch lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie zatrzymanemu przez mundurowych z Żoliborza. 28-latek podczas spaceru z psem, miał grozić pozbawieniem życia i zdrowia oraz uderzyć starszego mężczyznę, który również przechadzał się ze swoim czworonożnym pupilem.

Fot. Pixabay

Do zdarzenia doszło na Żoliborzu. Podczas spaceru pies należący do starszego mężczyzny, podbiegł do mniejszego czworonoga, którym opiekował się 28-latek.

Pomiędzy właścicielami doszło do wymiany zdań, po której młodszy z mężczyzn uderzył starszego oraz zaczął grozić mu pobiciem i pozbawieniem życia. Agresor uciekł przed przyjazdem policjantów, ale pokrzywdzony podał rysopis napastnika.

W minionym tygodniu żoliborscy mundurowi zatrzymali 28-latka. Śledczy przedstawili mu zarzuty naruszenia czynności narządu ciała, trwającego do 7 dni oraz groźby karalnej. Mężczyzna przyznał się. Przestępstwa te zagrożone są karą do 2 lat pozbawienia wolności.

Autor: asp. Kamila Szulc/mb


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.