Awantura w autobusie. Kierowca poprosił o pomoc

Jeden w areszcie, drugi w SOdON – tak spędzili walentynki dwaj awanturnicy, którzy uprzykrzali życie pasażerom autobusu.

Fot. Warszawa w Pigułce

Niewłaściwe zachowanie dwóch nietrzeźwych mężczyzn zgłosił Straży Miejskiej, na prośbę pasażerów, kierowca autobusu. Na przystanku przy Sobieskiego wśród innych podróżujących do „522” wsiedli także dwaj strażnicy, którzy wyprosili awanturników. W trakcie legitymowania bojowy nastrój dwóch panów nasilał się. Konieczne było zastosowanie wobec nich kajdanek. Zwłaszcza jeden z ujętych nie mógł zaakceptować tego stanu rzeczy. Skierował on w stronę strażników słowa będące skrajną odwrotnością walentynkowych wyznań, po czym „z byka” zaatakował jednego z funkcjonariuszy. W wyniku interwencji spokojniejszy z ujętych pojechał trzeźwieć do SOdON. Agresor, u którego stwierdzono około 2 promili alkoholu, w związku z atakiem na funkcjonariusza został zatrzymany przez policję.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.