Awanturę rozpoczął u babci, groził ojcu i jego żonie

Dwa miesiące aresztu zastosował sąd wobec 39-letniego mężczyzny. Jest on podejrzany o kierowanie gróźb karalnych oraz uszkodzenie mienia. Podejrzany usłyszał łącznie cześć zarzutów karnych. Może mu grozić kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Fot. Policja

Policjanci z komisariatu na Bemowie prowadzili sprawę związaną z kierowaniem gróźb karalnych oraz uszkodzeniem mienia. Z informacji wynika, że sprawca miał kilka razy grozić pozbawieniem życia ojcu oraz jego żonie. Do tego podczas awantury miał zniszczyć mienie, wyrwać rynny w domu jednorodzinnym oraz dokonać innych zniszczeń elewacji oraz miał zniszczyć powłokę lakierniczą pojazdu należącego do pokrzywdzonych.

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów na terenie innej dzielnicy, gdzie wszczął awanturę z babcią. Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego z Bemowa zgromadzili materiał dowodowy. Podejrzany usłyszał łącznie sześć zarzutów dotyczących kierowania gróźb karalnych i uszkodzenia mienia. Prokurator poparł wniosek policjantów o zastosowanie wobec niego środka izolacyjnego i decyzją sądu mężczyzna został aresztowany na dwa miesiące.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c