Awaria ciepłownicza w szkole podstawowej! Czy jutro wrócą dzieci?

Veolia Energia Warszawa S.A. informuje, że w dniu 17.01.2021 od godz. 15:00 w rejonie ul. Boremlowskiej 6/12 nastąpiła przerwa w dostawach ciepła. Jak udało nam się ustalić jest to budynek szkoły podstawowej. Jutro do placówki mają wrócić dzieci. Czy budynek będzie na to gotowy?

Poniżej zamieszczamy pełny wykaz budynków objętych wyłączeniem. Przywrócenie dostaw ciepła planowane jest 18.01.2021  o godz. 15:00.

Na miejscu jest już radny Marek Borkowski, który interweniuje, by jutro dzieci mogły wrócić do ciepłej szkoły.

„Kilka chwil po otrzymaniu informacji byłem już na miejscu. Z wejścia technicznego do szkoły unosiły się kłęby pary. Widać było pracowników technicznych szkoły. Niestety nie widziałem interwencji ani pojazdu spółki Veolia. Mam nadzieję, ze uda się to naprawić do dnia jutrzejszego i dzieci będą mogły pójść do cieplej szkoły. Jest co prawda niedziela, ale nie widzę nikogo z władz dzielnicy.” – mówi radny w rozmowie z Warszawą w Pigułce.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c