Awaria Platformy Usług Elektronicznych ZUS!

Jak informuje Zakład Ubezpieczeń Społecznych, z powodu planowanej przerwy serwisowej Platforma Usług Elektronicznych ZUS jest chwilowo niedostępna. Przywrócenie dostępności zaplanowane jest około godziny 14:15.

Fot. Warszawa w Pigułce

Wiele osób już od rana miało problem z zalogowaniem się na Platformę Usług Elektronicznych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Podczas prób zalogowania się pojawiał się komunikat o błędzie logowania i prośbie o ponowienie próby za kilka minut.

Teraz ZUS opublikował specjalny komunikat, w którym informuje, że z powodu planowanej przerwy serwisowej portal jest chwilowo niedostępny. Jak podkreśla, przywrócenie dostępności strony zaplanowane jest na dziś, na godzinę 14:15.

Na portalu ZUS PUE można między innymi wypełnić i wysłać wnioski związane z tarczami antykryzysowymi, takimi jak wniosek o postojowe, o zwolnienie z podatku, ale również wnioski związane z programem Rodzina 500+  czy skontaktować się w swojej sprawie bezpośrednio z pracownikiem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c