Awaria wodociągów na pl. Krasińskich. Gigantyczne utrudnienia w ruchu [OBJAZDY]

„Na placu Krasińskich doszło do awarii w jezdni Miodowej z Żoliborza w kierunku Śródmieścia (zachodnia jezdnia Miodowej). W tej chwili wyłączone są dwa pasy, jadąc od strony sądu w kierunku Senatorskiej” – mówi Roman Bugaj rzecznik prasowy MPWiK w rozmowie z Warszawą w Pigułce.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Utrudnienia potrwają do godzin wieczornych. Sama awaria będzie usunięta przed południem, jednak istnieje konieczność położenia tymczasowej nawierzchni. Ruch skierowany jest na objazdy.

Komenda Stołeczna w rozmowie z naszą redakcją dodaje, że oddelegowała na miejsce dwie załogi, które kierują ruchem. Utrudnienia są niestety bardzo duże i trzeba się z nimi liczyć do końca dnia.

Mimo to wszyscy mieszkańcy mają wodę.

Na stronie ZTM czytamy:

Utrudnienia w kursowaniu linii: 116, 178, 180, 503, 518, N44

19:40
W związku z awarią wodociągową na pl. Krasińskich autobusy ww. linii do odwołania skierowane zostają na trasy objazdowe tylko w kierunku pl. Zamkowego:

116, 178, 180, 503, 518, N44
CHOMICZÓWKA/KONWIKTORSKA/NOWODWORY/ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – … -Świętojerska/Anielewicza – Andersa – pl. Bankowy – Senatorska – … – WILANÓW/PKP URSUS/NATOLIN PŁN./DW. CENTRALNY

Zawiesza się funkcjonowanie przystanków:

  • PL. KRASIŃSKICH 01,
  • KAPITULNA 01,
  • ŚWIĘTOJERSKA 01 (dla linii 180).
Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]