Awaria wodociągowa. Kilkadziesiąt lokali bez dostępu do wody kranowej!

Do poważnej awarii doszło na Targówku. Kilkadziesiąt lokali przy ulicach Dalanowskiej, Motyckiej i Borzymowskiej są bez dostępu do wody kranowej. Nie wiadomo jak długo potrwa usterka. Wciąż trwają prace MPWiK. 

Fot. Pixabay

Nieoczekiwana awaria wodociągowa pojawiła się dziś rano na warszawskim Targówku. W prawie 40 lokalach mieszkalnych przy Borzymowskiej, Dalanowskiej i Motyckiej nie ma dostępu do wody w kranach. Jak informuje MPWiK, przerwa dotyczy budynków sześciopiętrowych, czterech trzypiętrowych i okolicznych pawilonów handlowo-usługowych.

O szczegółach usterki poinformował rzecznik Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów Kanalizacji w Warszawie Marek Smółka. Uszkodzeniu uległ odcinek przewodu wodociągowego o średnicy 150 milimetrów w trawniku. Obecnie trwają prace nad naprawą awarii. Nie wiadomo jednak, kiedy woda zostanie przywrócona.

Na miejscu zostały podstawione dwa beczkowozy. Znajdują się one przy ulicy Borzymowskiej 33 oraz przy Motyckiej 20.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c