Azjatycki gigant wchodzi na polski rynek. Allegro zyska kolejnego rywala?

Na polski rynek wchodzi pochodzący z Singapuru serwis Shopee. Oferować ma przez pierwsze pół roku darmową dostawę polskim klientom. Czy Allegro ma się czego obawiać?

Fot. Policja

Pojawia się coraz więcej sklepów internetowych, również w Polsce. Już teraz poza Allegro, dostępny jest także Amazon czy eBay. Wkrótce do nich dołączy pochodzący z Singapuru i znany przede wszystkim w Azji południowo wschodniej i Ameryce Południowej serwis Shopee.

Jak informuje portal wiadomoscihandlowe.pl, już niedługo Polacy będą mogli zrobić zakupy na Shopee, a co może przyciągnąć większą ilość klientów to fakt, że platforma planuje wprowadzić darmową dostawę przez pierwsze pół roku. I nie będzie to zależne od wartości zamówienia.  Sprzedający natomiast nie zapłacą żadnej prowizji od sprzedanych produktów. Również wybrani otrzymają 250 zł na kupony zniżkowe dla klientów.

Shopee wykupiło już polską domenę. Podpisało też umowy współpracy z InPost oraz DPD. Rocznie firma osiąga około 10 miliardów dolarów obrotu i tym samym jest w czołowej dziesiątce jeśli chodzi o serwisy e-commerce na świecie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c