Bandytyzm na drodze! „Wyciągnął pałkę typu „Tonfa” i zaczął iść w stronę mojego auta”

Napisał do nas Pan Dawid z prośbą o nagłośnienie niebezpiecznej sytuacji, która wydarzyła się na warszawskiej drodze. 

By PLKristof – Praca własna, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=18391486

„W środę 11.12.2019r wyjeżdżałem z kolegą z galerii Młociny o godzinie 22:00 z parkingu wyjechaliśmy moim czerwonym bmw w wersji touring czyli inaczej kombi . Skręciliśmy lewo na ulice AK Kampinosu na drugim wyjeździe z galerii wyjechało czarne volvo w kombi. Pan z volvo wjechał na pas „ Rozbiegowy” bez kierunkowskazu wjechał za mnie dojechaliśmy do świateł volvo na światłach stało za mną nic się nie działo . Zapaliło się zielone skręcając w lewo w ulice Aleja Gen Marii Wittek jechałem prawym pasem , natomiast volvo jechało środkowym pasem i zrównało się ze mną po czym zaczęło mnie spychać na prawo ja przyhamowałem i zatrąbiłem na Pana z volvo .

Po czym on zmienił pas na prawy i przede mną zahamował wysiadł z samochodu podszedł do lewych tylnych drzwi otworzył je , wyciągnął pałkę typu „Tonfa” i zaczął iść w stronę mojego auta . Na środkowym pasie ruchu jechały auta wiec nie miałem jak uciekać , później auta zwolniły i dały mi szanse na ucieczkę lecz mężczyzna uderzył Pałka w dach mojego auta jak już odjeżdżałem . Sprawa została zgłoszona na komendę ale proszę o nagłośnienie tej sprawy w celu zniwelowania chamstwa na drodze , szczególnie takiego przypadku jak ten czyli niewinnej jazdy oraz może jednak ktoś jechał wtedy przez most północny mając video rejestrator w samochodzie i mógłby pomóc w tej sprawie . Bardzo dziękuje” – pisze Pan Dawid w wiadomości do redakcji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.