Banki idą na rękę firmom: bezpłatne prowadzenie konta zaoferowało ING oraz PKO!

ING Bank Śląski oraz PKO BP wprowadzają ułatwienia dla przedsiębiorców, którzy posiadają u nich rachunki i rezygnują z opłat za prowadzenie konta. 

Fot. Pixabay

Decyzja obejmuje prowadzone przez banki rachunki firmowe dla przedsiębiorców. Decyzja jest ściśle związana z ograniczeniami wynikającymi z pandemii. Nie będzie obowiązywał warunek w postaci wykonania przelewu do ZUS, który zwalniał z opłat za konto.

W przypadku ING standardowa opłata wynosiła 9 złotych. ING zwolnił przedsiębiorców z opłat za bieżący miesiąc i wydłuża ten termin o kolejne dwa miesiące.

Również do końca czerwca na zwolnienie z opłat mogą liczyć posiadacze rachunku firmowego w banku PKO. Ponadto, PKO obniżył opłatę za wpłatę gotówki w formie zamkniętej. Dzięki temu przedsiębiorcy, którzy preferują wpłaty w oddziałach, przy pomocy dedykowanych i odpowiednio zabezpieczonych kopert, będą mogli to uczynić, ponosząc mniejsze niż dotychczas koszty.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.