Beata Kozidrak zagrała dla lekarzy! Piosenka na Światowy Dzień Zdrowia

Z okazji obchodów Światowego Dnia Zdrowia, Beata Kozidrak udostępniła w sieci nagranie utworu „Biały stół”, którego zadedykowała pracownikom służby zdrowia w ramach podziękowania za ich poświęcenie.

fot. Wikipedia

Jak zaznaczyła artystka, w czasie panującej epidemii zarówno lekarze, jak i pielęgniarki czy też ratownicy medyczni pracują na wzmożonych obrotach.

Ich poświęcenie oraz determinacja sprawiają, że codzienny wysiłek odbywa się na skraju zmęczenia. Stąd też podejmowana przez nich walka o zdrowie rodaków warta jest docenienia.

Piosenkarka – w ramach organizowanej akcji wraz z fundacją TVN „Nie jesteś sam” – zaśpiewała piosenkę, pt: „Biały stół”. 

#KONCERTDLABOHATERÓW

Dziś Światowy Dzień Zdrowia. Teraz, podczas epidemii, praca lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, salowych – całego personelu medycznego – nabrała innego wymiaru.Widzimy jak z poświęceniem i na granicy zmęczenia walczą o nasze życie i zdrowie.Zadbajmy, aby w swojej pracy byli bezpieczni, aby nie zabrakło im środków ochrony osobistej!Wspieram akcję Fundacji TVN Nie jesteś sam #zbiórkadlabohaterówlink do zbiórki: http://bit.ly/zbiórka_#koncertdlabohaterów #player #fundacjatvn, #bongomediaproduction player.pl Bongo Media Production.

Gepostet von Beata Kozidrak am Dienstag, 7. April 2020

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.