Będąc pod wpływem alkoholu, szarpał, popychał, dusił i kopał oraz ubliżał własnej żonie

Nakaz opuszczenia mieszkania, zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej na odległość nie mniejszą niż 50 metrów oraz dozór policyjny zastosowano wobec 38-latka, który podejrzany jest o znęcanie się nad żoną. Zatrzymanemu mężczyźnie grozi teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. Shutterstock

Bielańscy mundurowi zostali powiadomieni o przemocy domowej, której miał się dopuszczać 38-latek wobec żony, w jednym z mieszkań na ulicy Kwitnącej. Jak ustalili policjanci, mężczyzna znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie od lutego. W trakcie awantur, jakie wszczynał będąc pod wpływem alkoholu, szarpał, popychał, dusił i kopał oraz ubliżał.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Policjanci wydziału dochodzeniowo-śledczego zgromadzili materiał dowodowy, aby przedstawić mężczyźnie zarzuty znęcania się fizycznego i psychicznego. Prokurator zastosował wobec zatrzymanego dozór policyjny i zakaz kontaktowania oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej na odległość nie mniejszą niż 50 metrów. 38-latek musi także opuścić mieszkanie. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c