Będzie wprowadzona godzina policyjna? Minister zdrowia nie pozostawia złudzeń!

Minister zdrowia na antenie radia RMF FM poinformował o dzisiejszej liczbie przypadków zakażeń koronawirusem. Wynosi ona ponad 31 tysięcy. Podkreślił, że jeśli sytuacja pandemiczna się nie zmieni, niewykluczone, że zostanie wprowadzona godzina policyjna.

Sytuacja pandemiczna w kraju jest dramatyczna. Adam Niedzielski na antenie radia RMF FM przekazał dzisiejsze dane dotyczące dobowej liczby zakażeń koronawirusem. Chorych jest aż o 31 757 więcej. To o około 5 tysięcy więcej niż w ubiegłym tygodniu.

Minister zdrowia podkreślił, że jeśli w ciągu najbliższego tygodnia nic się nie zmieni, rząd rozważa wprowadzenie godziny policyjnej. Na takie rozwiązanie zdecydowało się już wiele krajów, a niewykluczone, że apogeum trzeciej fali nadejdzie w okresie okołoświątecznym.

Zaznaczył, że stan jest naprawdę krytyczny i wszyscy Polacy powinni sobie z tego zdać sprawę. Dodał, że nie jest to czas, aby myśleć jak omijać wprowadzone obostrzenia. Dlatego także po raz kolejny zaapelował do wszystkich o przestrzeganie restrykcji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c