Będzie wyścig i ogromne kolejki w Lidlu! Zacznie się od poniedziałku – każdy będzie chciał to mieć

W poniedziałek rusza Black Week w Lidlu. 1400 produktów będzie tańszych nawet o 70 procent. Jest jednak kilka produktów, które naprawdę zasługują na uwagę, a pierwszy z nich dostać będzie można od poniedziałku.

Fot. Shutterstock

Przecenionych zostanie ogromna ilość produktów. Łącznie będzie ich 1400 – część online, a część stacjonarnie.

Już od poniedziałku będzie można zakupić m.in. garnki aluminiowe z pokrywkami, blender ręczny, wyciskarkę, robota kuchennego, maszynkę do mięsa, mikser czy gofrownicę, która robi ciastka w różnych kształtach. Do tego grill elektryczny i zestaw garnków z pokrywką renomowanej firmy. Wszystkie produkty mogą przydać się do przygotowywania potrwa na święta. Są to przedmioty przecenione i właściwie nie ma takiego, którego nie warto byłoby kupić. Największa promocja dotyczy jednak czego innego.

Ten produkt będzie chciał mieć każdy, będą ogromne kolejki

Gwiazdą poniedziałkowych promocji będzie jednak markowy ekspres do kawy DeLonghi. Zamiast za 1799 zł kupimy go za 1199 zł, czyli taniej o 33 proc. w stosunku do ceny w większości sklepów.

Ekspres ma możliwość przygotowania zarówno kawy już mielonej, jak i kawy z ziaren i możliwość przygotowania dwóch filiżanek espresso naraz. Dodatkowo ma spieniacz do mleka, a wyjmowana karafka i blok zaparzający pozwolą na utrzymanie czystości.

Urządzenie jest przecenione o 600 zł i wielu klientów będzie czekało na otwarcie by go kupić sobie lub bliskim na święta.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]