Bez biletu, za to z darmową kawą i wygodnymi fotelami. Tramwaj Tchibo wozi warszawiaków [ZA DARMO]

Będąc dzisiaj na wystawie dinozaurów na Narodowym (relacja już wkrótce!) natknęliśmy się w drodze powrotnej na tramwaj Tchibo. Musimy przyznać, że tak pozytywnej akcji promocyjnej dawno nie było!

Fot. Warszawa w Pigułce

Fot. Warszawa w Pigułce

Trwa kampania nowego wariantu kawy Tchibo – FOR BLACK ’N WHITE. Na ulicach Warszawy pojawił się zabytkowy tramwaj zaaranżowany na kameralną kawiarnię, w którym każdy może napić się kawy Tchibo. To kolejna nietypowa akcja w ramach działań promocyjnych. W poprzedniej odsłonie kampanii w sześciu miastach Polski pojawiły się artystyczne murale, obrazujące ulubione „momenty kawowe” fanów marki na Facebooku.

Tramwaj Black&White rozpoczął kursowanie już 1 października i do końca miesiąca będzie zapraszał przechodniów do wejścia i skosztowania nowej kawy z portfolio Tchibo. Zabytkowy pojazd z 1969 roku wyróżnia się charakterystyczną stylistyką Black&White. Każdy pasażer tramwaju może zrelaksować się w jego komfortowym wnętrzu – naturalnie przy kubku świeżo parzonej kawy. Co istotne – zarówno kawa jak i sam przejazd są zupełnie darmowe.

Mobilna kawiarnia Tchibo FOR BLACK ’N WHITE kursuje w godzinach 7.00 – 15.00 (od poniedziałku do piątku) oraz 11 – 19 (w soboty i niedziele). Od poniedziałku do piątku tramwaj można spotkać na trasie Wyścigi – Puławska – pl. Zbawiciela – Marszałkowska – Andersa – Marymont Potok. W weekendy pojazd pojedzie z Placu Narutowicza, przez Grójecką, Pl. Zawiszy, Al. Jerozolimskie, Most Poniatowskiego, Al. Waszyngtona i skończy kurs na Rondzie Wiatraczna.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.