Bez litości. Masowe kontrole przedsiębiorców na ogromną skalę

Rząd szykuje zmasowane kontrole wszystkich przedsiębiorców, którzy wbrew obostrzeniom postanowią otworzyć swoje biznesy. Nie chodzi tym razem tylko o kontrolę policji i sanepidu, ale o kontrole na ogromną skalę. 

fot. Pixabay

Jak dowiedziało się RMF FM narada w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji zakończyła się postanowieniem o masowych kontrolach.

Kontrole będą dotyczyć przedsiębiorców, którzy postanowili otworzyć swoje biznesy wbrew rządowym obostrzeniom. Z informacji jakie przekazuje stacja wynika, że rząd postanowił tym razem mocno uprzykrzyć funkcjonowanie przedsiębiorców.

Nie chodzi bowiem o kontrole policji i sanepidu pod kątem samego otwarcia ale również szczegółowe kontrole pod kątem czystości, kontrole straży pożarnej dotyczące aktualnych przeglądów gaśnic i zabezpieczeń przeciwpożarowych, oraz kontrole Urzędu Skarbowego.

Z informacji jakie podaje stacja RMF FM rząd ma nie mieć litości dla niepokornych przedsiębiorców.

Coraz więcej restauratorów i właścicieli klubów fitness zapowiada jednak otwarcie od 1 lutego swoje biznesy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c