Bez żadnego powodu dotkliwie skopali 40-latka

Wywiadowcy z Targówka zatrzymali 48-letniego Marka Z. oraz 31-letniego Tomasza M. Obaj byli podejrzani o pobicie 40-latka. Sprawcy bez powodu zaczepili, a następnie skopali swoją ofiarę. Kiedy pokrzywdzony o wszystkim powiadomił Policję, funkcjonariusze bez zwłoki podjęli działania w celu ustalenia sprawców tego czynu. Po zgromadzeniu materiału dowodowego, śledczy obu mężczyznom przedstawili zarzuty udziału w pobiciu.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Wszystko zaczęło się w piątkowy wieczór. Wówczas to siedzącego na przystanku autobusowym 40-latka, zaczepił mężczyzna. Najpierw pokrzywdzony nie reagował na zaczepki. Napastnik zaatakował go, uderzając rękoma w twarz i inne części ciała. 40-latek próbował ratować się ucieczką i schronił w pobliskim sklepie. Tam jednak odnalazł go jego oprawca, do którego dołączył drugi mężczyzna. Sprawcy ponownie bili pokrzywdzonego, a następnie uciekli.

Policjanci z Targówka przesłuchali świadków, zebrali informacje na temat zajścia i ustalili sprawców. Trop prowadził do 48-letniego Marka Z. oraz 31-letniego Tomasza M. Niedługo po zdarzeniu obaj mężczyźni zostali zatrzymani i przesłuchani. Policjanci przedstawili im zarzuty udziału w pobiciu. Za to przestępstwo grozi im kara do 3 lat więzienia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.