Bezczelna kradzież w restauracji. Rozpoznajecie tego mężczyznę? [WIDEO]

Śródmiejscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży portfela. Do zdarzenia doszło w jednej z restauracji. Wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt telefoniczny bądź osobisty z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

Źródło: KSP

Do zdarzenia doszło 30 czerwca tego roku około godziny 21:30 w jednej z restauracji w centrum miasta. Jak wynika z zapisu kamer nieustalony dotąd mężczyzną siadając w ogródku lokalu wyjął portfel z marynarki wiszącej na krześle przy sąsiednim stoliku.

Fot. KSP

Fot. KSP

Kamery zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21. Informacje można przekazać także dzwoniąc na numer 22/ 60 378 33, 22/60 361 77, 22/60 361 85 albo w formie elektronicznej pisząc na adres:  [email protected]

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.