Biedronka będzie rozdawać markowe kosmetyki za darmo. Tylko w jeden dzień

We wtorek, 21 listopada, sieć sklepów Biedronka przygotowała dla swoich klientów wyjątkową ofertę promocyjną. W ramach akcji, posiadacze karty „Moja Biedronka” lub użytkownicy aplikacji sklepu będą mogli skorzystać z promocji 1 plus 1 gratis na wszystkie produkty marki Colgate. Co więcej, klienci będą mieli możliwość dowolnego mieszania produktów w ramach tej oferty.

Fot. Biedronka.pl

W ofercie znajdą się różnorodne produkty do higieny jamy ustnej od Colgate, w tym szeroki wybór past do zębów oraz szczoteczek. To doskonała okazja, aby uzupełnić domowe zapasy tych niezbędnych produktów, korzystając z atrakcyjnej promocji.

Warto zaznaczyć, że promocja ma pewne ograniczenia. Każdy klient może zakupić maksymalnie cztery produkty w ramach tej oferty, z czego dwa produkty otrzyma gratis. Oznacza to, że przy zakupie dwóch produktów Colgate, drugi produkt otrzymamy bez dodatkowych opłat.

Promocja „1 plus 1 gratis” w Biedronce to świetna okazja dla wszystkich, którzy cenią sobie wysoką jakość produktów do higieny jamy ustnej i chcą przy tym zaoszczędzić. Pamiętajmy, że oferta jest dostępna tylko dla posiadaczy karty „Moja Biedronka” lub użytkowników aplikacji sklepu, co stanowi dodatkowy bodziec do korzystania z tych narzędzi.

Promocja będzie miała miejsce we wtorek, 21 listopada, aby skorzystać z tej atrakcyjnej oferty. To doskonała okazja, aby zadbać o zdrowie i higienę jamy ustnej, jednocześnie oszczędzając na zakupach.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]