Biegł, potknął się, uderzył głową w tramwaj i pod niego wpadł

Bieganie nie zawsze musi oznaczać poprawę kondycji, o czym boleśnie przekonał się jeden z pasażerów tramwaju linii 15. Gdy biegł, potknął się i uderzył głową w tramwaj. W wyniku tego zdarzenia stracił przytomność i wpadł pod pojazd – na szczęście tramwaj stał.

Fot. Straż Miejska

Funkcjonariusze z I Oddziału Terenowego podczas patrolowania 11 stycznia ulicy Marszałkowskiej, zauważyli grupę osób zaglądających pod podwozie tramwaju stojącego na przystanku. Natychmiast podjęto interwencję. Okazało się, że pod pierwszym wagonem leży mężczyzna.

Z relacji świadków zdarzenia wynikało, że próbował w biegu wskoczyć do tramwaju. Poszkodowany był nieprzytomny i miał widoczne obrażenia głowy. Strażnicy udzieli trzydziestolatkowi pomocy przedmedycznej. Do przyjazdu karetki pogotowia jego stan był stale monitorowany. Ratownicy podjęli decyzję o natychmiastowym przewiezieniu pechowego pasażera do szpitala. Po odjeździe służb ruch tramwajowy został wznowiony.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c