Bił psa i jego panią. W końcu pies stanął w jej obronie i… został oddany do schroniska

Fot. Schronisko na Paluchu

Fot. Schronisko na Paluchu

Schronisko na Paluchu, którego patronem zostaliśmy, ma do oddania dużo wartościowych zwierzaków. Prezentujemy Wam Sabę i Sigmę czyli dwa pupile, które szukają dla siebie domu. Historia Saby jest jednak poruszająca.

Saba (1361/13) – 10 letnia sunia w typie dzielnego owczarka. Historia Saby jest smutna – życie i ludzie jej nie oszczędzali. Jako młody psiak trafiła do Schroniska z którego została adoptowana. Po 6 latach zwrócona. Powód? Agresja. Tyle tylko, że dzielny pies, stawał w obronie swojej pani. Bo pan pił i bił. A Saba broniła słabszego. Jednak pani wybrała męża, a psa oddała.

Jaka jest Saba? Saba jest mądrą suczką. Wykazuje wszystkie cechy rasy. Jest czujna, pracowita i inteligentna. A przede wszystkim kocha człowieka i jest w stosunku do niego łagodna. Na widok opiekunów i wolontariuszy aż podskakuje z radości. Uwielbia spacery, przysmaki i towarzystwo człowieka. Mieszka w boksie z dwoma innymi psami. Nie wszczyna bójek ani awantur. Świetnie się dogaduje z psim towarzystwem.

Sigma 138/15. Cóż to jest za wspaniała kotka – przepiękna 2-letnia burasia z rudymi refleksami, drobniutka, mięciutka. Sigma jest pieszczochą, która mogłaby być głaskana i tulona całymi godzinami. Jest bardzo spragniona kontaktu z ludźmi, z wielką radością przyjmuje pieszczoty, nawet wyczesywanie futerka wprost uwielbia. Sigma jest zaszczepiona i zachipowana.

Więcej informacji: Wolontariuszki Kinga 504 445 806 i Asia 501 301 936.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]