Bili go metalową rurką i okładali pięściami. Zaatakowali bez powodu

Policjanci z Ochoty zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w lokalu z automatami bez żadnego powodu pobili 53-latka. 36 i 24-latek usłyszeli już zarzuty za pobicie z użyciem niebezpiecznego przedmiotu. Za to przestępstwo grozi im kara do 8 lat więzienia.

Fot. Policja

Fot. Policja

Do zdarzenia doszło w jednym z lokali z automatami na terenie Ochoty. Jak ustalili policjanci, pokrzywdzony został pobity przez dwóch młodych mężczyzn. Sprawcy mieli zadawać ciosy 56-latkowi metalową rurką i okładać go pięściami po całym ciele. Wszystko wskazywało na to, że mężczyzna został zaatakowany i pobity bez żadnego powodu.

Mundurowi znając rysopis sprawców zatrzymali dwóch mężczyzn, mogących mieć związek z tym zdarzeniem już następnego dnia. 24 i 36-latek zostali przewiezieni do policyjnego aresztu. Pokrzywdzony z urazem głowy trafił do szpitala. Po opatrzeniu rany został zwolniony do domu.

Policjanci z Ochoty zwalczający przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu przedstawili już zarzuty zatrzymanym mężczyznom. Obaj są podejrzani o pobicie z użyciem niebezpiecznego przedmiotu, za które grozi kara do 8 lat więzienia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c