Biskup o Warszawie: „Wstydźcie się, Warszawiacy! Jak się spodliłaś, Warszawko!”

Ostatnie wydarzenia, jak strajk szkolny i podpisanie przez Rafała Trzaskowskiego karty LGBT, skomentował biskup senior łowicki Józef Zawitkowski. Na łamach Naszego Dziennika zawarł też odezwę do warszawiaków.

Fot. Shutterstock

„Obudź się, Warszawo. Warszawo Ty moja, Warszawo! Nie poznaję Cię, Warszawo, nieujarzmiona, wierna i krwawa. O miasto moje, moje święte Jeruzalem, świńskie ryje rzucają na Twe święte kamienie. Owoce święte płaczą, bo rzucone są na zgnojenie” – zaczął biskup.

W dalszej części pisze o „najgłupszym w historii strajku nauczycieli”, który toczy się o „1000 zł na rękę”.

„Chryste królujący krzyżem nad Warszawą z Zygmuntowej kolumny. Królu z mieczem, co broni Warszawy i dobro od zła oddziela, komuś Ty dał władzę nad Warszawą? Roztrzaskaj glinianych idoli LGBT, co po ludzku grzeszyć nie potrafią. Nie wstydzisz się, Warszawko? Nie! To Ty już wstydu nie masz! (…) Matko Wincento Jaroszewska, coś powiedziała prostytutkom: Nie wstanę z kolan, póki nie stanie się tu spokój! Powiedz to lesbijkom i gejom: Na kolana! I do spowiedzi! (…) Jak mi Cię żal, Warszawo! Ty moja dumna Pani, dziś zachowujesz się jak głupia panna, której brakło oleju. Wiosenne LGBT! Wy nawet grzeszyć normalnie nie potraficie, pachniecie tylko bezwstydem!

Wstydźcie się, Warszawiacy! Jak się spodliłaś, Warszawko! Warszawa nie jest ani PiS-owa ani Platformowa. Warszawa jest Chrystusowa!!!” – grzmiał z łam Naszego Dziennika 80-letni Józef Zawitkowski.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c